Kabeļu nesošās sistēmas

Kabeļu rene ir piemērota universālai kabeļu un vadu instalēšanai. Sākot no vājstrāvu kabeļiem līdz pat energoapgādei, no datu kabeļiem līdz telekomunikāciju tīklam. Kopēja programma ar racionālām sistēmas būvdetaļām dod iespēju rast perfektu risinājumu jebkurai uzdevuma nostādnei. Nav svarīgi, vai izmantošana notiek sausās iekštelpās vai agresīvā gāzveida vidē: dažādie virsmas varianti un kabeļu reņu materiāli nodrošina arī pretkorozijas aizsardzību. Pieejamās malu augstuma vērtības ir 35, 60, 85 un 110 mm līdz pat speciālajām kabeļu reņu sistēmām DKS un IKS ar caurumotās daļas apjomu 30% un platiem ievadiem vai izvadiem.
Montējot fasondetaļas, vienmēr jāparedz papildu balstelementi.
Sistēmā ir ietvertas gan dažādas fasondetaļas, gan, protams, arī visu veidu savienotāji un papildu piederumi, kā, piem., starplikas, starpsienas, salaiduma līstes, montāžas plāksnes un vāki.
Šīs sistēmas montāžas piemērus un detalizētus preču aprakstus atradīsit turpmākajās lappusēs. Izsmeļošu informāciju par funkciju saglabāšanu uguns slodzē jūs atradīsiet mūsu jaunajā BSS ugunsdrošības sistēmu katalogā.