close

Iespējams, esat OBO-Bettermann nepareizajā interneta prezentācijā. Varat pāriet uz šādiem valstu variantiem:

OBO un ilgtspēja

Ekonomiskā ilgtspēja

Ekonomisku ilgtspēju nodrošina inovāciju vadība – katru dienu jauna ideja

OBO Bettermann ir viens no elektrības nozares inovatīvākajiem uzņēmumiem. Slavenākie izgudrojumi ir dībeļi OBO-Dübel®, ko ievieto bez urbšanas, un revolucionārās kabeļu reņu sistēmas.

Kopš dibināšanas 1911. gadā OBO raksturo atklājumu gars, augstas kvalitātes prasības un tehniskā kompetence. Senākais, vēl šodien izmantotais OBO zīmols DOLÜ® apzīmē izturīgas, drošas nozarspailes. Apmēram 5–10 procenti no grupas apgrozījuma tiek ieguldīti jaunu izstrādājumu attīstībā un pilnveidošanā. Katru otro gadu mūsu nozares svarīgākajā galvenajā izstādē Light+Building mēs iepazīstinām ar 60 vai pat 70 inovācijām, no kurām vidēji tiek radītas apmēram 2500 jaunas preces.

Lai arī turpmāk attīstītu augstus standartus un pielāgotos tirgus attīstības tendencēm, 16 OBO darbinieki aktīvi darbojas valsts un starptautiskās standartizācijas organizācijās. Inovācijas ir ceļš uz uzņēmuma panākumiem. Tāpēc OBO arī turpmāk ziņos par jaunām idejām
un uz nākotni orientētiem izstrādājumiem.

 • 1 uzņēmums
 • 7 produktu grupas
 • 50 zīmoli
 • 406 patenti
 • 30 000 izstrādājumi
 • 42% no visiem izstrādājumiem ir jaunāki par 5 gadiem
 • 43% no visiem izstrādājumiem ir jaunāki par 3 gadiem
Ekonomisko ilgtspēju nodrošina zīmola kvalitāte – pieredzes radīta kvalitāte

Strāvas vadīšana, datu pārraide, enerģijas kontrole – OBO zīmola augstās kvalitātes rādītāji.
Mūsu uzņēmuma risinājumu pamatā ir īpaši kvalitatīvi un gudri izstrādājumi, saglabājot optimālu saderību ar to uzstādīšanas vietu. Tikai zināšanas, kas sakņojas pieredzē, un ilggadējā pieredze nodrošina, ka OBO var elastīgi un savlaicīgi reaģēt uz jaunajām tirgus prasībām un pārmaiņām. Tādējādi uzņēmums iegūst nepārprotamas priekšrocības tirgū.

Lai izpildītu augstās kvalitātes prasības, īpaši svarīga ir procesu standartizācija. Pastāvīga kontrole, optimizācija un procesu norises pilnveide atbilst augstākajām prasībām. Uzņēmumā atbilstīgi jaunākajām vadlīnijām ir sertificētas vides un kvalitātes pārvaldības sistēmas. Lai nodrošinātu praktisko īstenošanu, OBO darbinieku rīcībā ir pārvaldības rokasgrāmata un plaša kvalitātes pārvaldības sistēma.

OBO ir un būs veiksmīgs, uzticams zīmols visām jomām, kas saistītas ar ēku elektrotehnikas konstrukciju.

Mūsu zīmola pamats

 • Ilgtspēja nākotnē
 • Augsta izstrādājumu kvalitāte
 • Vadošā pozīcija tirgū
 • Inovatīvas idejas
 • Vispusīgs serviss
 • Individuālas konsultācijas
Neierobežota ekonomiskā ilgtspēja – no augstāko vadītāju sanāksmes ...

Ulrihs Betermans kopš 1983. gada ir Pasaules ekonomikas foruma (WEF) pastāvīgais loceklis. Trīsdesmit gados viņš vēl ne reizi nav izlaidis nevienu Pasaules ekonomikas foruma sanāksmi.
Pēdējos 30 gados tajā apspriesti dažādi temati. Ulrihs Betermans vienmēr aktīvi un pārliecinoši iesaistījies foruma darbā: viņš runājis gan par vēsturiskajām pārmaiņām pēc Berlīnes mūra krišanas, gan pēdējo gadu ekonomikas un finanšu krīzi.
Kā vidēja ģimenes uzņēmuma īpašnieks Ulrihs Betermans Davosā starp daudzajām akciju sabiedrībām jūtas pārliecinoši. Intervijā Šveices televīzijā viņš stāsta: “Mēs šos grūtos laikus varam pārvarēt labāk un domāt par sociālo ilgtspēju.” Daudzos koncernos bieži mainās darbinieki, taču “mēs – vidējie uzņēmumi – joprojām pastāvam.” Līdztekus savam sirds aicinājumam – augstāko vadītāju sanāksmēm Bergenā – OBO uzņēmuma vadītājs saglabā arī saikni ar uzņēmuma darbību. Viņš labi zina, ka svarīgas ir ne vien sarunas ar augstākajiem vadītājiem, bet arī intensīva darbība tirgū. Tāpēc viņš labāk par visiem pārzina katru no sava uzņēmuma 30 000 izstrādājumiem.

... līdz būvobjektam

Tie, kas izvēlas OBO izstrādājumus, zina, ka var paļauties uz vislabāko kvalitāti un plašu atbalstu.
Pirms pārdošanas ikvienam OBO izstrādājumam ir sevi jāpierāda neskaitāmās drošības un kvalitātes pārbaudēs. Mēs gribam būt pārliecināti, ka attiecīgais izstrādājums būvobjektā ir simtprocentīgi drošs. Atbildes uz lietotāju jautājumiem par mūsu izstrādājumiem un pakalpojumiem sniegs stingri servisa speciālisti. Mūsu ārējā dienesta darbinieki vienmēr būs jūsu rīcībā, tāpat arī tehniskās palīdzības dienests un attiecīgo izstrādājumu jomu eksperti. Mēs palīdzēsim izvēlēties piemērotus izstrādājumus, konsultēsim plānošanas un montāžas jautājumos un piedāvāsim mācību kursu, piemēram, par pārsprieguma aizsardzību. Tas kārtējo reizi apliecina, ka pareizs ir izteiciens: “Ir labi apzināties, ka uz OBO var paļauties”.