close

Iespējams, esat OBO-Bettermann nepareizajā interneta prezentācijā. Varat pāriet uz šādiem valstu variantiem:

Data protection declaration

Data protection declaration

Uzņēmums OBO Bettermann GmbH & Co. KG, Hüingser Ring 52, 58710 Menden (turpmāk tekstā – “mēs”), būdams tīmekļa vietnes www.obo.de operators, ir iestāde, kas atbild par tīmekļa vietnes lietotāju (turpmāk tekstā – “jūs”) personas datiem saskaņā ar Federālo datu aizsardzības likumu (“BDSG”).

Mēs aizsargājam jūsu privātumu un jūsu privātos datus. Mēs vācam, apstrādājam un izmantojam jūsu personas datus atbilstīgi mūsu datu aizsardzības noteikumiem un piemērojamiem Vācijas datu aizsardzības likumiem, jo īpaši Federālo datu aizsardzības likumam (“BDSG”) un Telekomunikāciju pakalpojumu likumam (“TMG”). Šajos datu aizsardzības noteikumos ir paredzēts, kādus jūsu personas datus mēs vācam, apstrādājam un izmantojam. Tālab lūdzam jūs rūpīgi izlasīt tālāk izklāstītos noteikumus.

 

1. Personas datu vākšana

1.1. Šajos datu aizsardzības noteikumos personas dati ir konkrētas norādes par jūsu personīgajiem vai materiālajiem apstākļiem. Arī it īpaši jūsu vārds, uzvārds, e-pasta adrese un jūsu adrese un tālruņa numurs.

1.2. Personas dati ietver arī mūsu tīmekļa lapas lietošanas informāciju, ko mēs apkopojam atbilstīgi šim paziņojumam par datu aizsardzību. Parasti tas notiek tīmekļa vietnes informatīva apmeklējuma laikā, izmantojot žurnāldatnes un sīkdatnes.

 

2. Izmantošanas mērķi

Jūsu personas datus mēs izmantojam norādītajiem mērķiem:

2.1. lai apstrādātu jums vajadzīgo informāciju vai pieprasījumus, kas iesniegti, izmantojot, piemēram, mūsu saziņas veidlapu;

2.2. lai varētu jums nosūtīt abonētos informatīvos biļetenus;

2.3. lai nodrošinātu, ka varam piedāvāt jums maksimāli efektīvu un interesantu tīmekļa vietnes saturu;

2.4. lai nodrošinātu, ka jūs, ja vēlēsieties, varēsiet piedalīties interaktīvos piedāvājumos, piemēram, loterijās;

2.5. lai novērstu iespējamu ļaunprātīgu izmantošanu, piemēram, tīšus uzbrukumus OBO sistēmām, vai garantētu drošību.

 

3. Informācija par jūsu datoru, sīkdatnēm un adresēšanu

3.1. Katrā mūsu lapas apmeklējumā mēs uzkrājam informāciju par jūsu datoru vai citu ierīci, no kuras jūs piekļūstat mūsu tīmekļa lapām: jūsu datora vai citas ierīces IP adresi, jūsu pārlūkprogrammas pieprasīto informāciju un pieprasījuma laiku. Tiek apkopots arī šajā pieprasījumā ietverto pārraidīto datu statuss un apjoms. Mēs apkopojam arī informāciju par izmantoto tīmekļa pārlūkprogrammu un tās versiju, kā arī par jūsu datora operētājsistēmu. Turklāt mēs nosakām, no kuras tīmekļa vietnes ir notikusi piekļuve mūsu lapai. Jūsu datora saīsinātā IP adrese tiek saglabāta tikai tīmekļa vietnes apmeklējuma brīdī un pēc tam nekavējoties tiek dzēsta, izņemot gadījumus, kad jūs esat viennozīmīgi piekritis, ka jūsu IP adrese saīsinātā veidā tiek saglabāta. Pārējie dati tiek saglabāti noteiktu laiku. Šos datus mēs izmantojam savas tīmekļa vietnes darbības nodrošināšanai, jo īpaši – lai konstatētu un novērstu tīmekļa vietnes kļūdas, lai apzinātu tīmekļa vietnes lietošanas intensitāti un lai veiktu pielāgojumus vai uzlabojumus.

3.2. Attiecīgos gadījumos informāciju par mūsu tīmekļa vietnes apmeklējumiem mēs uzkrājam, arī izmantojot tā dēvētās tīmekļa pārlūkprogrammas sīkdatnes. Tās ir sīkas teksta datnes, kas tiek saglabātas jūsu datorā un uzkrāj konkrētus iestatījumus un datus, ko ar jūsu tīmekļa pārlūkprogrammas starpniecību izmanto saziņai ar mūsu sistēmu. Vienā sīkdatnē parasti ir ietverts nosaukums domēnam, no kura nosūtīti sīkdatnes dati, kā arī informācija par sīkdatnes vecumu un burtciparu identifikācijas kods. Izmantojot sīkdatnes, mūsu sistēma var identificēt lietotāja ierīci un tūlīt var iepriekš sagatavot iespējamos iestatījumus. Tiklīdz lietotājs piekļūst platformai, tūlīt uz attiecīgā lietotāja datora cieto disku tiek nosūtīta sīkdatne. Izmantojot sīkdatnes, mēs varam uzlabot savu tīmekļa vietni un tādējādi piedāvāt jums labāku, tieši jūsu vajadzībām pielāgotu pakalpojumu. Izmantojot sīkdatnes, mēs varam identificēt jūsu datoru nākamajā tīmekļa vietnes apmeklējumā un tādējādi:

– saglabāt informāciju par darbībām, ko tīmekļa vietnē veicat biežāk, un tādējādi pielāgot tīmekļa vietni jūsu konkrētajām vajadzībām. Tas attiecas, piemēram, uz reklāmu, kas atbilst jūsu interesēm;

– paātrināt jūsu pieprasījumu apstrādi.

3.3. Sīkdatnēs, ko mēs izmantojam, tiek saglabāti tikai minētie dati par jūsu darbībām saistībā ar tīmekļa vietnes apmeklējumu. Tie netiek saistīti ar jūsu personu, bet piešķirot sīkdatnei identifikācijas kodu (“sīkdatnes ID”). Sīkdatnes ID netiek saistīts ar jūsu vārdu, uzvārdu, jūsu IP adresi vai līdzīgiem datiem, kas norādītu uz jūsu personu.

3.4. Šī tīmekļa vietne izmanto Google Inc. (“Google”) tīmekļa analīzes pakalpojumu “Google Analytics”. Google Analytics izmanto tā dēvētās sīkdatnes, teksta datnes, kas tiek saglabātas jūsu datorā un nodrošina iespēju veikt tīmekļa vietnes analīzi ar jūsu starpniecību. Sīkdatnes ģenerētā informācija par jūsu darbībām, izmantojot tīmekļa vietni, parasti tiek nosūtīta uz Google serveri ASV un tur saglabāta. Tomēr, ja šajā tīmekļa vietnē ir aktivizēta IP anonimitātes nodrošināšana, Eiropas Savienības dalībvalstīs vai citās Eiropas Ekonomikas zonas valstīs Google iepriekš saīsina jūsu IP adresi. Tikai izņēmuma gadījumos uz Google serveri ASV tiek nosūtīta pilna IP adrese un tur saīsināta. Google šo informāciju izmantos, lai šīs tīmekļa vietnes operatora uzdevumā izvērtētu darbības, ko veicat, lietojot tīmekļa vietni, lai sagatavotu pārskatus par darbībām tīmekļa vietnē un tīmekļa vietnes operatoram sniegtu citus, ar tīmekļa vietnes lietošanu un interneta lietošanu saistītus pakalpojumus. IP adrese, kas saistībā ar Google Analytics pakalpojumu nosūtīta no jūsu tīmekļa pārlūkprogrammas, netiek pievienota citiem Google datiem. Sīkdatņu saglabāšanu jūs varat aizliegt, veicot attiecīgus iestatījumus savā tīmekļa pārlūkprogrammā; tomēr mēs norādām, ka šādā gadījumā jūs nevarēsiet pilnvērtīgi izmantot visas šīs tīmekļa vietnes attiecīgās funkcijas. Jūs varat aizliegt arī Google uzkrāt un apstrādāt sīkdatnes ģenerētos datus, kas attiecas uz jūsu darbībām tīmekļa vietnē (arī jūsu IP adresi), lejupielādējot un instalējot saitē (http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de) pieejamo tīmekļa pārlūkprogrammas spraudni.

Jūs varat aizliegt Google Analytics uzkrāt minētos datus, klikšķinot uz norādītās saites. Tā izveidot nepiekrišanas sīkdatni, kas neļaus uzkrāt jūsu datus šīs tīmekļa vietnes apmeklējumā: Deaktivizēt Google Analytics.

Sīkāku informāciju par lietošanas noteikumiem un datu aizsardzību skatiet http://www.google.com/analytics/terms/de.html vai attiecīgi https://www.google.de/intl/de/policies/. Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē Google Analytics ir paplašināts, pievienojot kodu “gat._anonymizeIp();”, kas nodrošina IP adrešu anonīmu uzkrāšanu (tā dēvētā IP maskēšana).

Mēs izmantojam Google Analytics kopā ar Universal Analytics funkcijām. Izmantojot Universal Analytics, mēs varēsim analizēt, kādas darbības mūsu lapās tiek veiktas, izmantojot konkrētas ierīces (piemēram, piekļuve, izmantojot klēpjdatoru un vēlāk arī – planšetdatoru). Tas notiek, lietotāja ID ar pseidonīmu piesaistot lietotājam. Šāda piesaiste notiek, piemēram, kad veicat reģistrāciju klienta konta izveidošanai vai piesakāties savā klienta kontā. Tomēr personas dati Google netiek nosūtīti. Arī tad, ja ar Universal Analytics starpniecību tiek papildinātas Google Analytics funkcijas, tas nebūt nenozīmē, ka tādējādi tiek vājināti datu aizsardzības pasākumi, piemēram ID maskēšana vai tīmekļa pārlūkprogrammas pievienojums.

3.5. Pirms pārlūkprogrammas sīkdatņu ievietošanas jūsu datorā mēs tīmekļa vietnes sākuma lapā jūs par to informēsim, attēlojot tekstu:

„Norāde par sīkdatņu izmantošanu: sīkdatnes palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Ja jūs turpināt izmantot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes. Plašāku informāciju par sīkdatņu izmantošanu skatiet lapā Konfidencialitātes paziņojums.”

Ja jūs turpināt izmantot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes un saglabājam tās jūsu gala ierīcē. Jūs arī varat veikt iestatījumus savā pārlūkprogrammā, lai sīkdatņu saglabāšana netiktu atļauta. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tādā gadījumā mūsu tīmekļa vietni, iespējams, varēsiet izmantot tikai ierobežotā veidā vai nevarēsiet izmantot vispār. Ja vēlaties apstiprināt tikai mūsu pašu sīkdatnes, bet nevēlaties apstiprināt mūsu pakalpojumu sniedzēju un partneru sīkdatnes, savā pārlūkā varat atlasīt iestatījumu „Bloķēt trešo personu piedāvātāju sīkdatnes”.

4. Informatīvo biļetenu nosūtīšana

1) Informatīvajā biļetenā mēs sniedzam jums informāciju par mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem.

2) Ja vēlaties saņemt informatīvo biļetenu, mums būs vajadzīga jūsu e-pasta adrese, kā arī informācija, kuru izmantojot mēs varēsim pārliecināties, ka norādītā e-pasta adrese patiešām pieder jums vai ka šīs adreses īpašnieks piekrīt informatīvā biļetena saņemšanai. Citus datus mēs nevāksim. Šie dati tiks izmantoti tikai informatīvā biļetena nosūtīšanai un netiks izpausti trešajām personām.

3) Piesakoties informatīvā biļetena abonēšanai, jūs piekrītat, ka mēs saglabājam jūsu IP adresi un pieteikuma datumu. Šie saglabātie dati tiek izmantoti par pierādījumu gadījumā, ja trešā persona ļaunprātīgi izmanto e-pasta adresi un bez īpašnieka ziņas piesakās informatīva biļetena saņemšanai.

4) Jūs jebkurā brīdī varat anulēt datu, e-pasta adreses saglabāšanas atļauju un atļauju tos izmantot informatīvā biļetena nosūtīšanai. Anulēšanu varat veikt vai nu informatīvajā biļetenā ievietotajā saitē, vai nosūtot paziņojumu uz e-pasta adresi digital@obo.de.

 

5. Saziņas veidlapa

1) Izmantojot saziņas veidlapu, jūs piekrītat, ka tajā norādītie dati pastāvīgi tiek saglabāti saziņai un klasifikācijai iespējamu jautājumu gadījumiem.

2) Šo piekrišanu jūs jebkurā brīdī varēsiet anulēt, nosūtot e-pasta ziņojumu uz adresi digital@obo.de.

 

6. Datu drošība

Jūsu sniegtā informācija tiek saglabāta uz serveriem Eiropas Savienībā. Diemžēl informācijas nosūtīšana internetā nav pilnīgi droša, tāpēc mēs nevaram garantēt drošību datiem, kas internetā nosūtīti uz mūsu tīmekļa vietni. Tomēr mēs, izmantojot organizatoriskus pasākumus, savu tīmekļa vietni un pārējās sistēmas nodrošinām pret jūsu datu zaudējumu, iznīcināšanu, piekļuvi, pārveidošanu vai izplatīšanu, ko veic nepilnvarotas trešās personas. Jūsu personas datus mēs nosūtām šifrētā veidā. Tālab mēs izmantojam šifrēšanas sistēmu SSL (“Secure Socket Layer” – drošligzdu slānis) vai TLS (“Transport Layer Security” – transporta slāņa drošība).

 

7. Jūsu personas datu tālāknodošana

1) Jūsu personas datus mēs nenododam trešajām personām, izņemot gadījumus, kad jūs esat piekritis datu tālāknodošanai vai dati ir jānodod saskaņā ar tiesību aktu noteikumiem un/vai iestāžu vai tiesas rīkojumiem. Jo īpaši tas attiecas uz gadījumiem, kad jāsniedz informācija saistībā ar kriminālvajāšanu, apdraudējuma novēršanu vai intelektuālā īpašuma tiesību īstenošanu.

2) Lai nosūtītu pieprasīto informāciju, jūsu datus mēs varam nodot datu apstrādes operatoriem. Mēs rūpīgi izvēlamies datu apstrādes operatorus un saskaņā ar līgumu prasām tiem veikt vajadzīgos tehniskos un organizatoriskos pasākumus, kas noteikti BDSG 9. pantā.

 

8. Datu aizsardzība un trešo personu tīmekļa vietnes, kā arī sociālā multivide

1) Šajā tīmekļa vietnē var būt hipersaites uz un no trešo personu tīmekļa vietnēm. Izmantojot hipersaiti uz kādu no šīm tīmekļa vietnēm, ņemiet vērā, ka mēs nevaram uzņemties atbildību vai garantiju par trešo personu sniegto saturu vai datu aizsardzības noteikumiem. Pirms personas datu nosūtīšanas uz šīm tīmekļa vietnēm, iepazīstieties ar šajās vietnēs piemērojamajiem datu aizsardzības noteikumiem.

2) Mūsu tīmekļa vietnē ir saites uz šādiem sociālajiem tīkliem: Facebook, Twitter, Youtube, Xing un LinkedIn, Google Plus, bet nav spraudņu uz šīm vietnēm. Attiecībā uz šo sociālo tīklu izmantošanu ir jāievēro šajos tīklos piemērojamie datu aizsardzības noteikumi.

 

9. Šo datu aizsardzības noteikumu grozījumi

Mēs paturam tiesības jebkurā brīdī grozīt šos noteikumus ar turpmāku iedarbību. Attiecīgajā brīdī spēkā esošā versija ir pieejama tīmekļa vietnē. Regulāri apmeklējiet tīmekļa vietni un izlasiet spēkā esošos datu aizsardzības noteikumus.

 

10. Jūsu tiesības un kontaktinformācija

Jūs jebkurā brīdī bez maksas varat skatīt savus personas datus un vajadzības gadījumā pieprasīt to labošanu un/vai dzēšanu. Lai to izdarītu un/vai lai saņemtu sīkāku informāciju, sazinieties ar mums pa e-pastu digital@obo.de. Arī tad, ja jums ir jautājumi, piezīmes vai pieprasījumi saistībā ar jūsu personas datu uzkrāšanu, apstrādi un izmantošanu, ko mēs veicam, sazinieties ar mums, izmantojot norādīto e-pasta adresi. Ar mums var sazināties, arī izmantojot šo kontaktinformāciju:

OBO BETTERMANN GmbH & Co. KG
Hüingser Ring 52
D-58710 Menden
Tālrunis: 0049-2373-89-0
Fakss: 0049-2373-89-238