Kabeļu kanālu sistēmas

Ideāls aprīkojums, maksimāli pielāgojams:
grīdas-griestu montāžas balsti ar spriegojamo stiprinājumu

Īpaši slaids dizains un abās pusēs var pievienot ierīces: jaunais montāžas balsta profils. Jauno tipu (no kriesās uz labo) montāžas balsti, ISSDHSM45, tips ISSDM45F, tips ISSDM45

Atbilstoši katra biroja atšķirīgajām prasībām ir pieejami visdažādāko konstrukciju ISS montāžas balsti. Šeit ir parādīti dažādi tipi:

Montāžas balsts ISS70110, tērauda loksne
70 x 110 mm izmēra kolonna ar 80 mm sistēmas atveri ir ideāli piemērota izmantošanai birojos. Kolonnas augšējā daļa ir pieejama ar tērauda loksnes vai plastmasas augšējo daļu. Montāža ar spriegošanas ierīci.

Montāžas balsts ISS70T140
Twin montāžas balsts sastāv no divām alumīnija caurulēm, kas apakšpusē ir savienotas savā starpā. Tie ir pieejami dzidri baltā vai anodēta alumīnija krāsās. Montāžas balstu attiecīgajā zonā var ierīkot, izmantojot parastās iebūvējamās ierīces. Papildus ir pieejams arī variants ar nostiprināšanas plātni gaismekļu montāžai. Montāžas balsts starp grīdu un griestiem tiek nostiprināts, izmantojot vienu spriegošanas ierīci.

Montāžas balsti ISS70110 un 140110
Abu balstu sastāvā ir identisks alumīnija profils. Balsta tipam 140110 ir divi savā starpā saistīti profili abpusējam aprīkojumam. Jebkurā gadījumā standarta ierīcēm ir pieejams plašs montāžas klāsts. Montāžas balsti starp grīdu un griestiem tiek nostiprināti, izmantojot vienu spriegošanas ierīci.